HamsterTurkiye Forum
Sitemizden Yararlanmak İstiyorsanız Lütfen Üye Olunuz
Hamster Turkiye
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Finishsia
HamsterTurkiye Forum
Sitemizden Yararlanmak İstiyorsanız Lütfen Üye Olunuz
Hamster Turkiye
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Finishsia
HamsterTurkiye Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
HamsterTurkiye Forum

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Anket
HamsterTurkiye'de olması gerekenler
Daha fazla üye
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Vote_lcap8%Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Vote_rcap
 8% [ 4 ]
Daha fazla mesaj sayısı
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Vote_lcap4%Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Vote_rcap
 4% [ 2 ]
Üyelerin daha fazla güncel olması
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Vote_lcap35%Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Vote_rcap
 35% [ 17 ]
Adminlerin siteyle ilgilenmesi
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Vote_lcap47%Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Vote_rcap
 47% [ 23 ]
Hiçbiri
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Vote_lcap6%Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Vote_rcap
 6% [ 3 ]
Toplam Oylar : 49
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» Hamster Fiyat + Yem Vs :)
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyCuma Eyl. 09, 2016 8:56 pm tarafından bıcırıkhamster

» Üyeliğim Onaylanmadı
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyCuma Ağus. 05, 2011 7:18 pm tarafından Admin

» ayrılabilirim
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyPerş. Nis. 07, 2011 11:58 pm tarafından uzay

» video
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyPaz Şub. 06, 2011 10:14 am tarafından Misafir

» Aktivitasyon ile ilgili sorunlarınız...
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyPaz Şub. 06, 2011 10:10 am tarafından Misafir

» BU İŞ BÖYLE YÜRÜMEZ.LÜTFEN HERKEZ OKUSUN!!!
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyÇarş. Ocak 19, 2011 1:23 am tarafından yeşilim

» Bayram Tatili
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyPtsi Ocak 10, 2011 9:08 pm tarafından yeşilim

» hamsterimin cinsi nedir?
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:49 pm tarafından uzay

» UZUN BİE ARADAN sonra yine birlikteyiz...
Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyPaz Kas. 07, 2010 5:46 pm tarafından uzay

Sayaç
Reklam alanı

Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz Empty
MesajKonu: Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz   Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyCuma Mayıs 21, 2010 2:46 am

Görüdğünüz gibi çokta karmaşık olmayan diğer forumların aksine ve çokta güzel bir forum lütfen hamster alanlar veya alcaklar çok şey bilenler bu konuda bilmeyenler lütfen siteye üye ve site içindede aktif olunuz şimdiden Teşekkürler Very Happy
TuGSaN
Misafir

MesajKonu: aktif   Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyÇarş. Eyl. 01, 2010 11:37 pm

üyeliğimi aktif olmasını rica ediyorum üye adım tusan
(uzay)
Misafir

MesajKonu: 5 gündür bekliyorum.ama hala onay gelmedi.lütfen onay veriniz.yazacak çok şeyim var.hattademişsiniz ''misafirler lütfen siteye üye olunuz.ama siz onay vermiyorsunuz.lütfen onay veriniz.lütfen onay veriniz.lütfen onay veriniz.lütfen onay veriniz.   Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 2:20 am

ne zaman bana onay gelecek Question 5 gündür bekliyorum.

üye adım uzay
Admin
Yönetici
Yönetici
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1058
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Neverland
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 03/08/08
Rep Gücü Rep Gücü : 1024
Rep Puanı Rep Puanı : 12
Erkek

MesajKonu: Geri: Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz   Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz EmptyPaz Eyl. 12, 2010 8:22 pm

Üyelikleriniz onaylandı
https://hamsterturkiyeforum.yetkin-forum.com

Misafirler Lütfen Siteye Üye Olunuz
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-